Titles you rated
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5