Titles you rated
Call of the NightRated ★ 3.5
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 2.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Jellyfish Can't Swim in the NightRated ★ 3.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
How to Become OrdinaryRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 5.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.5