Series
Ratings
86
Castlevania: Nocturne Season 2Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 4.0
Castlevania: Nocturne Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
GodlessRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- Crest of the StarsRated ★ 4.0
- Banner of the Stars IIIRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
We Are Who We AreRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0