Titles you rated
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0