Movies
Ratings
73
CoralineRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 2.5
The House BunnyRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 1.0