Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
GreaseRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
It Takes TwoRated ★ 3.0
Cyborg SheRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
KillersRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 3.0