Titles you rated
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0