Series
Ratings
26
Reply 1994Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5