Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Final PieceRated ★ 1.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Measure in LoveRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Blair WitchRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0