Titles you rated
InsidiousRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.0
HulkRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0