Movies
Ratings
681
GlassRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Gangster SquadRated ★ 3.5
Underworld: Blood WarsRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5