Titles you rated
 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
 Reality+Rated ★ 3.5 Reality+Rated ★ 3.5
 Baby DriverRated ★ 4.0 Baby DriverRated ★ 4.0
 Ready Player OneRated ★ 4.0 Ready Player OneRated ★ 4.0
 Secret(working title)Rated ★ 3.0 Secret(working title)Rated ★ 3.0
 Dark NunsRated ★ 3.0 Dark NunsRated ★ 3.0
 Forrest GumpRated ★ 4.0 Forrest GumpRated ★ 4.0
 The MartianRated ★ 4.5 The MartianRated ★ 4.5
 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
 MinariRated ★ 4.0 MinariRated ★ 4.0
 20th Century GirlRated ★ 3.0 20th Century GirlRated ★ 3.0
 Before SunsetRated ★ 4.0 Before SunsetRated ★ 4.0
 Better DaysRated ★ 2.0 Better DaysRated ★ 2.0
 (500) Days of SummerRated ★ 4.5 (500) Days of SummerRated ★ 4.5
 On Your Wedding DayRated ★ 4.0 On Your Wedding DayRated ★ 4.0
 Space SweepersRated ★ 3.0 Space SweepersRated ★ 3.0
 A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0 A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0 Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
 Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5 Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
 TwistersRated ★ 2.5 TwistersRated ★ 2.5