Titles you rated
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
The Basketball DiariesRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.5
Spy GameRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0