Titles you rated
Jason BourneRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0