Series
Ratings
38
The 8 ShowRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Welcome to EdenRated ★ 3.5
Welcome to Eden Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Locke & Key Season 2Rated ★ 2.5
Too Hot to HandleRated ★ 1.0
Civilization: The Last IslandRated ★ 2.5
Locke & Key Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Dark TouristRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5