Movies
Ratings
149
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Tall GirlRated ★ 0.5
WantedRated ★ 3.5
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 0.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 0.5