Series
Ratings
230
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.0
Everything and NothingRated ★ 2.5
At EighteenRated ★ 2.5
Search: WWWRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Touch Your HeartRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Radiant OfficeRated ★ 4.0