Movies
Ratings
11
Forrest GumpRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 2.5
JokerRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0