Titles you rated
Made In AbyssRated ★ 1.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- Di Gi CharatRated ★ 4.0
- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 2.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 2.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
Higurashi When They CryRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
- Soul EaterRated ★ 4.0
Lucky StarRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0