Series
Ratings
44
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0