Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0