Titles you rated
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Green LanternRated ★ 4.0
RamboRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 5.0
The IsleRated ★ 4.0
Johnny EnglishRated ★ 3.0
A Single SparkRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
Look Who's TalkingRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
Liar LiarRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 2.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0