Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The FirstbornRated ★ 2.5- Coffee HouseRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0