Movies
Ratings
155
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 0.5
FollowingRated ★ 0.5
Last HolidayRated ★ 4.0
SleepRated ★ 0.5
WickedRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 1.5
JaneRated ★ 2.0- PilotRated ★ 1.5
Troll FactoryRated ★ 0.5
The Age of AdalineRated ★ 0.5
My Octopus TeacherRated ★ 2.5
Enola Holmes 2Rated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 2.0- WonderlandRated ★ 2.0