Movies
Ratings
607
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0