Movies
Ratings
617
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
This Is Spinal TapRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
The Wild BoysRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Let the Corpses TanRated ★ 3.5
On the Road, Khaosan TangoRated ★ 3.0
Full Moon in ParisRated ★ 3.5
Claire's KneeRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 2.5
TangerineRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0