Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Wonder WheelRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 1.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5