Titles you rated
The RosesRated ★ 4.5
MantisRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
RunRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
IntruderRated ★ 3.0
My Little MonsterRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
RoomRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5- VirusRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 1.5
Sector 7Rated ★ 1.0- Unintentional CrimeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Whale BonesRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.0