Titles you rated
Death's GameRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
EricRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
MonstrousRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Love & DeathRated ★ 3.5