Titles you rated
To Kill a MockingbirdRated ★ 5.0
What We Did on Our HolidayRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.0
BlackbirdRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 2.5
SpanglishRated ★ 4.5
BrooklynRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 5.0
Britt Marie Was HereRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 1.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5