Series
Ratings
98
Wakako zake Season 4Rated ★ 4.0- In the FleshRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0