Titles you rated
SpithoodRated ★ 0.5- The Sea of TranquilityRated ★ 3.5
PROMARERated ★ 1.5
Rim of the WorldRated ★ 2.5
Midnight SpecialRated ★ 3.0
Asteroid vs EarthRated ★ 3.5
The Wandering EarthRated ★ 3.5
ExtinctionRated ★ 4.0
SplinterRated ★ 3.5
Europa ReportRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5