Titles you rated
Dream HighRated ★ 2.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 3.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
- 유니미니펫Rated ★ 3.0
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 3.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 2.5- Rosen MaidenRated ★ 2.5
D.Gray-manRated ★ 3.0
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 5.0
GOING SEVENTEEN 2019Rated ★ 5.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 3.0
GOING SEVENTEEN 2017Rated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0