Titles you rated
AnoraRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.0- VerandaRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 3.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5