Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 2.0
L' Etarnger Du PlageRated ★ 2.5- Someday or One DayRated ★ 0.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 1.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 1.5
WonderRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0