Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
SwitchedRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 0.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The RebelRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5