Series
Ratings
170
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 2.5
The Potato LabRated ★ 1.5
Melo MovieRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 1.5