Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 1.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
PlutoRated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5