Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Close Range LoveRated ★ 2.0
The Final PieceRated ★ 2.0
Renai SaibanRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.0
My Oxford YearRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 1.0
Nana 2Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5