Movies
Ratings
460- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 2.0
ChappieRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5