Series
Ratings
128
Society GameRated ★ 2.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Derren Brown: ApocalypseRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 4.5
Da Vinci's DemonsRated ★ 2.5
The BlacklistRated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.0
Wild Wild CountryRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 1.0
NarcosRated ★ 4.0