Titles you rated
Top GunRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Road to BostonRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
The StarlingRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 5.0