Titles you rated
MindhunterRated ★ 2.0
MindhunterRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Into the NightRated ★ 3.5