Series
Ratings
98- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
The Eminence in ShadowRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 5.0