Movies
Ratings
804
Frozen IIRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 1.5
LeonRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
BladeRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.0