Titles you rated
Modern TimesRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.5
American PieRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0