Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 2.0
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 2.0
Empire of the SunRated ★ 2.0