Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Perhaps LoveRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
DivergentRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0