Titles you rated
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Haunted PalaceRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5