Movies
Ratings
509
ParasiteRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Chihayafuru Part IRated ★ 4.0
Daytime Shooting StarRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Bad Times at the El RoyaleRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5